Bergsportreizen voorjaar_winter 2012
NKBV-bergsportreizen 2012 klein
tukhut
Regiobanner
Adverteren bij de NKBV

Nationale Lead competitie 2012

De Nationale Lead Competitie  wordt vanaf 2012 niet meer in het PromoTop format gehouden. Er zijn geldprijzen beschikbaar voor de top drie uit de competitie eindstand. Door deel te nemen aan de Lead competitie kun je je plaatsen voor het NK Lead.

Er wordt in twee categorieën geklommen, dames en heren. De wedstrijd heeft twee rondes, een kwalificatieronde en finale. De kwalificatieronde bestaat uit twee flash kwalificatieroutes die geflashd worden. De finale bestaat uit één on sight finale route. Alle routes worden voorgeklommen. 

De twee kwalificatieroutes kunnen zowel na elkaar als gelijktijdig geklommen worden. Dit is afhankelijk van het aantal deelnemers en de mogelijkheid om gelijktijdig te klimmen. Deze keuze wordt altijd vooraf per mail gecommuniceerd. Bij grote aantallen deelnemers bestaat ook de mogelijkheid om in twee startgroepen te klimmen.

Het aantal deelnemers dat doorgaat naar de finale staat vast op 8 per categorie. 

Alle drie de wedstrijdresultaten tellen mee voor de competitie eindstand.

Deelname is mogelijk vanaf geboortejaar 1996. 

Kwalificatie NK Lead

De top acht uit de competitie eindstand van de topklasse plaatsen zich voor het NK Lead. Via een Lead climb-off die dit jaar op zondag 2 oktober staat gepland plaatsen zich nog vier klimmers per categorie voor het NK Lead. Per categorie zijn er dus twaalf startbewijzen voor het NK Lead.


Van alle deelnemers aan de senioren Lead competitie wordt een bijdrage van €12,- per wedstrijd verwacht, te voldoen bij binnenkomst in de hal.

LET OP! Het prijzengeld is in 2010 verhoogd. Er is een 1e [300 euro], 2e[150 euro] en 3e[75euro] geldprijs voor de topklasse competitiewinnaars bij de dames en bij de heren.

Deelnemers ontvangen telkens uiterlijk op de donderdag vóór de wedstrijddag een e-mail met de laatste wedstrijdinformatie.

Laatste wijziging 14-12-2011
Regiobanner