Bergsportreizen zomer 2012
Lid werft lid klein
Jotunheimen
edward bekker
Tirol Evenement sponsor 2012
Regiobanner
tukhut
Adverteren bij de NKBV

Cursus Bigwall Klimtechnieken door Martin Fickweiler

Complexe touwtechnieken, hangende bivaks en de logistiek van een bigwall beklimming vragen veel van een klimmer. Toch is het voor de meeste mensen haalbaar om een bigwall beklimming te ondernemen.

Zolang de basistechnieken geleerd zijn en de motivatie lang genoeg blijft branden kan iedere nuchtere, fitte klimmer dagen achter elkaar in het verticale verblijven.

In samenwerking met bigwall klimmer Martin Fickweiler heeft de NKBV een cursus bigwall klimtechnieken ontwikkeld. De cursus is bedoeld om je technieken te leren en een gedachtegoed mee te geven waarmee je goed voorbereid zelfstandig op pad kunt. Ook voor vrijklimmers die geen zin hebben om dagen lang in een wand te vertoeven heeft deze cursus een aantal handige tips. 

Data

14 mei Monte Cervino & 21-22 mei Ettringen Duitsland/Nederland

26 juni Monte Cervino & 2-3 juli Ettringen Duitsland

25 september Monte Cervino & 1-2 oktober Ettringen  Duitsland

Laatste wijziging 25-02-2011
tukhut


Bergschenhoek
Martin Fickweiler

Sachsische Schweiz
Remco Rohaan