Bergsportreizen zomer 2012
Lid werft lid klein
Jotunheimen
edward bekker
Tirol Evenement sponsor 2012
Regiobanner
tukhut
Adverteren bij de NKBV

Jouw favoriete alpencamping

Waar moet je zijn als je een leuke alpencamping zoekt? Dat is niet een-twee-drie te zeggen. Iedereen heeft zo zijn eigen wensenlijstje waaraan de ultieme bergcamping moet voldoen. Deel hier jouw favoriete camping(s) met bergsporters.
Laatste wijziging 07-06-2010
Reageer hier Reageer op dit artikel
Reacties op dit artikel
2010-07-11 19:28:39 Geplaatst door Jaap Lampe
En dan nog aan de zuidkant van Gran Paradiso in het Valle dell'Orco o di Locana, het dorpje Locana. Even informeren bij de toruistinfo links van de weg. Daar is aan de overkant van de rivier een gratis gemeentelijke (?) picknick annex kampeerplaats met douches en een mevrouw die heerlijke espresso's maakt. Uitvalsbasis voor de Rif. Pontese bij het Lago di Teleccio. En voorbij Courmayeur in het Val Veny bijna aan het eind onder de Peuterey graad Camping Monte Bianco "La Sorgente" lekker ruim van opzet, met kampvuurmogelijkheden en goede voorzieningen.
2010-06-25 08:46:37 Geplaatst door Jaap Lampe
En wat te denken van Camping Les Claciers van Michel Darbellay in La Fouly Val Ferret Zwitserland! Maar ook: Camping Chiara in Valchiusella aan de zuidkant van Gran Paradiso, vlakbij het sportklimgebied Traversella.
2010-06-13 12:51:54 Geplaatst door Erik Tiggelaar
Gelukkig stond Caming Plauns in Pontresina erbij, ik miste helaas wel Camping Bergkristall http://www.camping-bergkristall.at/ Deze caming in Ost-Tirol ligt aan het eind van het Virgentall. We hebben hier bijna 4 weken gestaan en zijn nooit via dezelfde wandelweg terug op de camping gekomen. Huttentochten, klettersteigen of gewoon de Grossvenediger beklimmen.... Alles kan hier.
Lid werft lid klein