Op 14 januari 2012 wordt het internationale ijsklimseizoen geopend met een World Cup Iceclimbing in Cheongsong (KOR). Het Nederlands IJsklimteam is erbij met Dennis van Hoek en Marianne van der Steen. Bekijk hier de trailer van WCI 2012
Na Cheongsong gaat het internationale wedstrijdcircuit naar Zwitserland voor de tweede WCI in Saas Fee (20-21 jan) dat tevens het Open Europees Kampioenschap zal zijn. Daarna volgen nog wedstrijden in Champagny en Vanoise (FRA), Busteni (ROU) en Kirov (RUS). We zullen komende tijd regelmatig berichten plaatsen over de prestaties van het Nederlands Team IJsklimmen dus hoe de website in de gaten!
Onlangs werd het Nederlandse ijsklimseizoen al een beetje geopend bij Rock Steady in Bussum met het Dutch Drytool Event Internationaal staat het seizoen dus nog even in de startblokken maar de voorbereidingen zijn in volle gang.