Bergsportreizen zomer 2012
Lid werft lid klein
tukhut
Jotunheimen
Tirol Evenement sponsor 2012
Regiobanner
edward bekker
Adverteren bij de NKBV

Arwa Tower expeditie 2010

Dit voorjaar gaan Bas van der Smeede, Saskia Groen, Vincent van Beek, Jorg Vegter en Remy Klaasse een poging doen de 6352 meter hoge Arwa Tower te beklimmen in de Indiase Garwhell Himalaya.

Op 2 mei vliegt het Nederlandse expeditieteam richting New Delhi, India. Ze zullen vanaf daar een week ondeweg zijn naar het basiskamp in het himalaya gebergte op 4300 meter. Het team heeft vier weken de tijd in het basiskamp om te acclimatiseren en toppogingen te ondernemen.

Het team zal de berg via de moeilijke noord-west pijler proberen te beklimmen, een granieten pijler van 550 meter hoog. Deze route 'Piller Guilhem Chaffiol' (TD+,6B) is in 2002 door een Frans team geopend en is tot op heden nog niet herhaald. Het team ambieert de route in alpiene stijl en volledig vrij te klimmen.

De voorbereidingen en verloop van de expeditie zijn te volgen op www.arwatower.nl.


Deze expeditie wordt ondersteund door de NKBV.

Laatste wijziging 04-04-2011
Lid werft lid groot
tukhut


Wallis
Remco Rohaan

chamonix - zermatt
Peter Mienes